Залізнична районна адміністрація прозвітувала про проведену роботу у 2017 році

Залізнична адміністрація прозвітувала про проведену роботу у 2017 році. Голова районної адміністрації Тарас Гнида розповів про проведені ремонтні роботи у житловому фонді, ремонт інженерних мереж, доріг, облаштування громадських просторів на території району у минулому році. Частину робіт у районі було виконано у співфінансуванні з мешканцями.

 «З метою забезпечення та підтримки комфортної життєдіяльності мешканців Залізничного району впродовж 2017 року виконувались роботи з поточного та капітального ремонтів житлового фонду. На ремонт житлового фонду у звітному році загалом освоєно 14,6 млн. грн.

У звітному році працівниками ЛКП було проведено 6 толок, під час яких виконано ремонтних робіт за рахунок коштів ЛКП на суму 3,86 млн. грн. Збільшити обсяг ремонтних робіт житлового фонду вдалось завдяки активному залученню мешканців до співфінансування цих робіт, що склало 485,1 тис. грн., а також суб’єктів підприємницької діяльності району 154,7 тис. грн.

Крім цього, за рахунок коштів самочинного будівництва на суму 92,3 тис. грн. був виконаний ремонт систем холодного і гарячого водопостачання, а також мереж водовідведення за адресами: вул. Сірка, 2; вул. М.Вовчка, 24; вул. Любінська, 104; вул. Квітки - Основ’яненка, 18; вул.О.Степанівни, 23.

Приємно також зазначити, що у минулому році 5 ОСББ та 4 ЖБК Залізничного району скористалися міською Програмою відшкодування частини кредитів, отриманих на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м.Львові на 2015-2020 роки «Теплий дім» та державною програмою з енергозбереження. Для цього отримано кредити на встановлення індивідуального теплового пункту та капітальний ремонт системи опалення, заміну вікон у під’їздах та вхідних дверей, модернізацію інженерних мереж та освітлення сходових кліток», - розповів Тарас Гнида, голова Залізничної районної адміністрації.

За його словами, з метою забезпечення належного опалювального періоду працівниками ЛКП «Залізничнетеплоенерго» своєчасно проводились гідравлічні випробування та виконувались роботи з капітального ремонту теплових мереж. Для забезпечення енергоощадності теплоносія, заміна трубопроводів здійснювалась на попередньоізольовані, це 2,0 тис. м/п труб на суму 2,1 млн.грн.

У звітному періоді згідно з інвестиційною програмою у житлових будинках встановлено 5 загальнобудинкових вузлів обліку теплової енергії у загальній сумі 92,8 тис. грн. Також за рахунок коштів інвесторів закуплено устаткування для об’єкта «Реконструкція котельні на вул.С.Петлюри, 4а» на суму 6,2 млн.грн.

За рахунок бюджетних коштів комунальними підприємствами району проведено ремонт та метрологічну повірку приладів обліку тепла на суму 344,6тис. грн.

Нагадаємо, Залізничний район є одним із найбільших районів міста Львова. Його площа складає 29,64 км², а чисельність - 123,3 тис. осіб. У Залізничному районі є 1093 будинки комунальної власності, 153 ОСББ, 12 гуртожитків, 3140 будинків приватного сектору, 13 відомчих будинків, 51 будинок житлово-будівельних кооперативів та 4 будинки управляючої компанії.