У 2017 році у Залізничному районі Львова відремонтовано 68,4 тис.м² дорожнього покриття та тротуарів

Як повідомив голова Залізничної районної адміністрації Тарас Гнида, у 2017 році на території району було відремонтовано дорожнього покриття та тротуарів площею 68,4 тис. м².

«На благоустрій Залізничного району було освоєно з міського бюджету 69,78 млн. грн., що на 9,36 млн грн. більше, ніж у 2016 році. Це, в свою чергу, дало змогу виконати більше робіт з благоустрою району. Так, в минулому році на території району було відремонтовано дорожнього покриття та тротуарів площею 68,4 тис.м². Це:

- капітальний ремонт вул. Озерної, вул. Сірка;

- поточний ремонт вулично-дорожньої мережі;

- ліквідація дрібної ямковості та тріщин на дорожньому покритті струйно-ін’єкційним методом (технікою мадпатчер);

- суцільним асфальтуванням проведено ремонт вул. Рудненської на ділянці від вул. Курмановича до пасажирського вагонного депо; вул. Виговського на ділянці від вул. О.Кульчицької до вул. Любінської, а також вул. Любінську (в районі аеропорту) площею 6,7 тис.м² на суму 2,77 млн. грн.

Крім цього, проведена реконструкція трамвайних колій на вул. Чернівецькій.

Хочу зазначити, що впродовж звітного року особлива увага була приділена ремонту дворів та внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. Відтак, виконаний ремонт:

- тротуарів за адресами: вул. Марка Вовчка (від вул. Городоцької до вул. Голубовича); вул. Любінська, 89в; вул. Головатого, 7а; вул. С.Голубовича (від вул. Одеської до вул. В.Перова); вул. Одеська (від вул. Голубовича до вул. Морозенка парна сторона); вул. Городоцькій (від вул. Виговського до вул. Ряшівської, непарна сторона); вул. Є.Патона (від вул. Виговського до вул. Кричевського)та інші;

- внутрішньоквартальних доріг і тротуарів за адресами: вул. Патона, 2/4; вул. Петлюри, 41; вул. Виговського, 31-33; вул. Виговського, 72; вул. Садова, 25-27а; вул. Комарова, 20-22а; вул. Сластіона, 2; вул. Повітряна, 92-94; вул.Кульчицької, 1.

Також виконані роботи з відновлення благоустрою на вул. Станційній і вул. Зимновідській.

Велика увага приділялась впорядкуванню скверів, зокрема значний обсяг робіт (на суму 1,94 млн.грн.) виконаний у сквері І.Сірка, а саме: облаштовано тротуарні доріжки, встановлено вуличне освітлення, встановлені нові лавки та урни, проведено зняття та обрізку дерев тощо», - розповів Тарас Гнида.

За його словами, у звітному році виконані роботи з облаштування громадського простору на вул. Виговського, 1, 3, 5, 7, із влаштуванням брукованого покриття проїзної частини та тротуарів, нового вуличного освітлення, лавок, дитячого та спортивного майданчиків. Також завершені роботи з облаштування громадського простору на вул. Широкій, 88-100.

Нагадаємо, загальна площа шляхово-мостового господарства району становить 869,4 тис.м², площа тротуарів – 330,1 тис.м², довжина доріг сягає понад 130 км.