У Львівській міській раді вестимуть електронні картки обліку особистого прийому громадян

  • 20.08.2008, 03:00
  • 1580
  • Андрій Яремко
Усі відомості про громадян, записаних на особистий прийом до керівників Львівської міської ради та її виконавчих органів, вноситимуть до бази даних та до електронної реєстраційної картки встановленої форми. Така картка містить інформацію про заявника, зміст звернення, хід розгляду попередніх звернень і відмітка про їх результати. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий з метою аналізу та узагальнення звернень громадян, а також оперативності доведення інформації про порушенні питання до відома виконавчих органів.

Адміністратором баз даних буде відділ адміністративно-господарського управління, яке вже формує такі інформаційні зведеня: особистий прийом міського голови, особистий прийом заступників міського голови, до секретаря ради, керуючого справами виконкому, керівників виконавчих органів міської ради.

За результатами розгляду звернення з особистого прийому міського голови на електронну пошту адміністративно-господарського управління надсилається дублікат відповіді громадянину, який також вноситься до бази.