Керівники депутатських фракцій до Дня Незалежності

  • 22.08.2008, 03:00
  • 1764
  • Андрій Яремко

Петро Адамик „Пора”

Львівська рада завжди буде символом незалежності України і завжди у свій діяльності утверджувати ідеали демократії. Вважаю, що ці традиції є в нас сильні і теперішня рада гідно наслідує їх у своїй діяльності. Львівська рада – одна з небагатьох, яка послідовно утверджує у своїй діяльності принципи свободи та демократії, побудови громадянського суспільства в Україні.

Мені приємно, що за два роки нашої каденції, багато в чому завдяки зусиллям фракції «Пора», значно зросла вага ролі громадськості у виробленні та прийнятті рішень міською радою. Маю наувазі, наприклад, створення при комісіях міської ради громадських колегій, активізацію роботи громадських слухань, а також те, що багато відомих громадських лідерів сьогодні працюють на різних посадах у міськраді. Важливим є також те, що сьогодні міськрада проводить постійні конкурси проектів для громоадських організацій, тим самим створюючи умови для реалізації їх творчого потенціалу..

І хоча прийнято вважати, що основне завдання міськради – це вирішення комунальних проблем міста, і в роботі депутатів не повинно бути місця для політичних заяв, але напередодні свята я хотів би згадати те, що депутати цієї каденції Льівської міської ради у відповідальні моменти в житті своєї країни ніколи не відмовчувалися і не ховалися, а завжди займали принципову й виважену державницьку позицію.

Юрій Гудима „БЮТ”

Наша фракція має свою програму дій, спрямовану на розвиток економіки міста, місцевого самоврядування і планово, поступово виконує цю програму.

Міська рада наразі є консолідована. Дякувати Богу, в нас немає опозиції. Звичайно, кожна фракція має свою програму, але зазвичай вона перекликається з програмами інших політичних сил. Саме тому всі партії працюють консолідовано і планово для прогресивного розвитку нашого міста.

Юрій Кужелюк „УНП”

Незалежність держави – це добробут її громадян. Думаю, що Львівська міська рада, я не буду ділити її на фракції тому, що, слава Богу, в нас сьогодні всі фракції помаранчеві, багато зробила для утвердження незалежності України, зокрема, в нас немає протистояння у міській раді.

Те, що робить міськрада для покращення ситуації в місті Львові, є дуже важливим для України вцілому. Ми почали активно впроваджувати технології енергозберігання у бюджетних установах, в школах, в лікарнях. Це буденна робота, яка повинна робитися будь-якою місцевою радою для держави. Адже найлегше проголошувати палкі гасла, але дуже важко щось зробити предметно. От якщо ти допоміг кільком громадянам, як депутат, щось зробити, якщо ти допоміг трубу провести, якщо ми прокладаємо дороги, якщо ми, сподіваюсь, нарешті розпочнемо трамвай на Сихів, якщо збільшилась кількість людей, які отримали доступ до такого „блага”, як цивілізація, то це якраз і робиться для незалежності держави.

Василь Трач „Наша Україна”

Сьогодні для незалежності України якихось революційних кроків є дуже мало. Незалежність України нині вимагає наполегливої клопіткої праці на всіх ділянках суспільного життя. Я вважаю, що якраз ота наполегливість у наших діях найбільше потрібна для утвердження незалежності України. Тому, якщо ми говоримо про те, що ми ремонтуємо дороги, покращуємо роботу громадського транспорту, надаємо людям якісні послуги, то я би в цьому сприймав незалежність України, як зміну в діях, які нам лишились у спадок.

Ми говоримо, що ми фінансуємо освіту (хоча не так, як нам би того хотілося), бо, якщо колись ми на освіту дивились за таким „залишковим” принципом, то сьогодні говоримо, що навчання наших дітей для нас виходить на перший план. Значно збільшилась сума, закладена в бюджеті на ремонт доріг. Якщо колись вона скаладала декілька мільйонів, то сьгодні ця сума становить вже декілька сотень мільйонів гривень. Це також дуже важливо для незалежності.

Я вважаю, що ми повинні більше приділяти уваги таким-от маленьким крокам, маленьким діям,які згодом переростають у великий результат.

Василь Павлюк „Свобода”

Наша держава вже є незалежною. Нам залишається лише утверджувати її економічно. Депутатський корпус і, зокрема, наша фракція все робить для того, щоб ми були економічно незалежні ні від кого. Ми стараємось робити все, щоб наші городяни жили в достатку. Бо незалежність – це коли люди відчувають, що вони живуть в багатій, державі.

Ми, депутативід ВО "Свобода"стараємось, щоб наше місто процвітало, щоб поповнювався бюджет, щоб ми могли ремонтувати дороги, щоб львів’яни почувалися комфортно. Одним словом, ота повсякденна робота і покладається нами на утвердження незалежності нашої держави.

Олег Бас, ПРП

Міська рада – це є структурний підрозділ системи державного управління. Зрозуміло, що кожна фракція, кожне засідання і всі ухвали, які ми приймаємо – все це для того, щоб утвердити незалежність України, щоб покращити добробут громадян.

Що стосується нашої фракції, то вона нічим особливим не відрізняється, бо вже пройшов той час героїзму, коли треба було піднімати прапор, співати гімн, хоч це було заборонено. Просто наша фракція, як і всі інші фракції міськради займається вирішенням господарських питань, покращенням добробуту львів’ян та , як державний орган, впливає на хід політичних подій в Україні.