З міського бюджету виділено 2,4 млн. грн. для реалізації програми боротьби зі злочинністю

  • 03.09.2008, 03:00
  • 1440
  • Андрій Яремко
У Львова закуплять додаткове обладнання для дільничних пунктів міліції, облаштують додаткові пішохідні переходи у найбільш аварійних місцях та встановлять камери відеоспостереження біля шкіл. Також придбають 2 автобуси та засоби радіозв’язку. На програму боротьби зі злочинністю у міському бюджеті заплановано 2,4 мільйони гривень.

З міського бюджету м. Львова цього року виділено 2,4 млн. грн. для реалізації комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2007-2008 рр., яка була прийнята минулого року. З метою належної організації роботи з профілактики, попередження та боротьби зі злочинністю у цьому році заплановано покращення стану дільничних пунктів, придбання необхідного автотранспорту, встановлення системи зовнішнього відеоспостереження біля навчальних закладів міста. Нещодавно члени робочої групи спільно з представниками міліції та управління освіти об’їздили школи і визначили серед них ті, які є першочерговими у списку на встановлення відеокамер. Залучення цих технологій, за словами голови постійної комісії депутатської діяльності та законності Микитина Ігоря, є необхідним, оскільки дасть змогу стежити за поведінкою школярів, визначати випадки її порушення, чим сприятиме мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх. Відеокамери планується встановити на 12 школах (по 2 школи з району), на що виділено 800 000 грн. З метою зменшення кількості ДТП за участі пішоходів комісія також визначила місця, на яких буде нанесено розмітку і розпізнавальні знаки «пішохідний перехід».

Для покращення матеріально-технічного стану дільничних пунктів міліції ЛМУ ГУМУСУ із загальної суми виділено 600 000 грн. Наступного тижня відбудеться тендер за цим пунктом, адже перелік необхідних робіт (зокрема ремонтних) робоча група вже склала за результатами виїздів на місця. Нещодавно був проведений тендер на закупівлю двох автобусів та засобів радіозв’язку і спецтехніки управлінню Західного територіально командування внутрішніх військ МВС України, на що передбачено 500 тис. грн. Така ж сума передбачена на закупівлю 5 авто та засобів радіозв’язку і спецтехніки для обслуговування адміністративної території м. Львова працівниками відділу Державтоінспекції.

Нагадаємо, минулого року за кошти міста для міліції вперше закупили 37 патрульних авто та пасажирський мікроавтобус. Також міліції передали засоби радіозвязку та спецтехніку

Також на площі Ринок встановили 19 камер відеоспостереження у рамках комплексної програми «Безпечне місто».