Виконком запропонував прихильникам Комуністичної партії провести мітинг біля Монументу слави

З метою підтримання громадського порядку та уникнення сутичок прихильників різних політичних сил керуючий справами виконкому Львівської міської ради Марта Литвинюк звернулася до Галицького районного суду з проханням заборонити проведення мітингу прихильникам Комуністичної партії України біля Оперного театру та запропонували інше місце проведення - вул. Стрийську.

Виконавчий комітет розглянув заяву Комуністичної партії України щодо проведення мітингу біля Оперного театру 21 вересня. Дотримуючись затвердженого рішенням № 367 від 16.04.2004 Положення «Про порядок організації і проведення у м. Львові зборів, мітингів, пікетувань, вуличних походів і демонстрацій», виконавчий комітет згідно п. 13 цього положення запропонував інше місце проведення заходу – вул. Стрийську, оскільки «до цього часу надійшло повідомлення про проведення у цьому місті заходу від інших осіб чи організацій». До моменту надходження заяви від Комуністичної партії на це місце було подано заявку від іншої політичної сили.

Міська рада сподівається, що правоохоронні органи належним чином забезпечать правопорядок в місті під час проведення цих заходів.