Міський голова Львова Андрій Садовий звертається до уряду у зв’язку з критичною ситуацію з газом

  • 23.09.2008, 03:00
  • 1557
  • Андрій Яремко
Комісія з надзвичайних ситуацій у Львові звернеться до уряду України з вимогою втрутитись в ситуацію з постачанням газу. Таке рішення було прийнято сьогодні за засіданні комісії, яку терміново скликав міський голова Львова Андрій Садовий.

На засіданні комісії, зокрема, йшлося про те, що у місті виникла критична ситуація з тиском газу. Навіть ті теплопостачальні підприємства, які мають ліміти газу, не можуть постачати гарячу воду та тепло у зв’язку з критичним рівнем тиску у мережах. За інформацією теплопостачальних підприємств, якщо нормальний тиск у мережах 0,5 атмосфер, то минулого тижня на деяких котельнях тиск падав до рівня 0,28 атмосфер, що спричиняло вихід з ладу обладнання.

«Держава повинна відновити нормальну подачу газу. Це питання треба врегулювати терміново. Зрозуміло, що у Києві зараз тривають різні політичні дебати, але ми повинні подати мешканцям тепло. Не можна з цим бавитись. Зрозуміло, є і такі проблеми як борги мешканців. Але заохочувати людей платити можна лише тоді, коли є в батареях є тепло а в кранах гаряча вода.», - заявив міський голова Андрій Садовий.