Львів і Загреб налагоджують співробітництво

  • 29.09.2008, 03:00
  • 1734
  • Андрій Яремко
У Загребі Львівський міський голова Андрій Садовий провів переговори з мером хорватської столиці Міланом Бандичем.

Співрозмовники обмінялися інформацією щодо функціонування двох міст, погодившись щодо наявності значного потенціалу для взаємодії. Сторони також обговорили питання можливого залучення хорватських підприємств, які розташовані у Загребі, до участі у спільних проектах міста Львова, зокрема до розбудови автодоріг та житлового сектору, а також розвитку транспортної інфраструктури.

Крім того, мери міст обмінялись думками стосовно конкретних шляхів взаємодії між Львовом і Загребом щодо обміну досвідом у сфері розвитку комунального господарства двох міст. Було досягнуто домовленості про обмін найближчим часом делегаціями фахівців, з метою визначення конкретних напрямів та обсягів такої співпраці.

Андрій Садовий запропонував хорватській стороні розглянути питання щодо відкриття у Львові консульства Республіки Хорватія, зокрема, у зв’язку із значним зростання кількості львів’ян, які відвідують Хорватію з туристичною метою.

Міській голова Львова оглянув будівництво спортивного комплексу «Arena Centar», який наступного року прийматиме фінальну частину чемпіонату світу з гандболу, відвідав підприємство «Загребський електричний трамвай» та концерн «Кончар», що виробляє одні з кращих в Європі трамваї.