У мерії Львова буде управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони

  • 25.11.2021, 14:39
  • Пресслужба ЛМР
В структурі Львівської міської ради відтепер буде управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони. Рішення про це сьогодні прийняла сесія Львівської міської ради ухвалою «Про внесення змін до ухвал міської ради від 04.02.2021 № 32 та від 08.07.2021 № 1081».

фото умовне

«Ми переіменовуємо управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення на управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони і вносимо відповідні зміни до ухвали про розмежування повноважень, враховуючи норми закону про національний спротив», - сказала керівниця юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

«Росія вже не вперше збирає на кордоні критично велику кількість військ та техніки. І ми не можемо продовжувати удавати, що все ок, і нічого не відбувається.

Кожен громадянин України має знати, що робити і де бути у випадку надзвичайної ситуації.

Сьогодні на сесії міської ради проголосували ухвалу, яка започаткує ґрунтовні зміни в управлінні безпекою у нашому місті. Ми реформуємо наше профільне управління з питань надзвичайних ситуацій, яке долучиться також до тісної співпраці із територіальною обороною.

Це ще одна реформа, яку ми починаємо автономно, але не безпідставно. Нам важливо, щоб міста були готові до роботи у чіткій субординації з державою», - наголосив мер Львова.