Екс-прем’єр-міністр Канади працюватиме над підвищенням конкурентноздатності економіки Львова

  • 08.10.2008, 03:00
  • 1548
  • Андрій Яремко
7 жовтня Львів відвідала екс-прем’єр-міністр Канади та голова Міжнародної Консультативної Ради Фонду «Ефективне Управління» Кім Кемпбелл. В рамках свого візиту до Львова пані Кемпбелл взяла участь у підписанні трьохсторонньої угоди про співпрацю у реалізації проекту підвищення конкурентноздатності економіки Львова. Угоду підписано між Львівською міською радою, Фондом «Ефективне Управління» та одним із світових лідерів консалтингу – компанією Monitor Group (США). «Зміст проекту полягає в тому, що спільно з владою міста, представниками громадянського суспільства буде розроблено та втілено стратегію розвитку Львова, що допоможе в підвищенні рівня конкурентоспроможності міста», – зазначила Кім Кемпбелл. Реалізація проекту займатиме від восьми до дванадцяти місяців. Запуску проекту передував загальний аналіз конкурентоздатності 27 регіонів України, проведений Фондом «Ефективне Управління» та Всесвітнім Економічним Форумом. Після проведених досліджень Фонд зупинився на Львові, зокрема як на місті, що може впливати на економічний розвиток не лише регіону, а й всієї України. «В найближчі півроку велика команда фахівців з Monitor Group та Фонду «Ефективне Управління» на чолі з екс-прем’єр-міністором Канади Кім Кемпбелл починає працювати над підвищенням конкурентноздатності економіки міста», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий. Проект економічного розвитку складається з двох етапів. На першому буде проведено системну оцінку стану економіки міста, визначено основні напрямки економічного розвитку міста та конкурентоздатні кластери (пов’язані між собою компанії та організації в одному регіоні і налаштовані на один бізнес-керунок), а в ході другого етапу буде запропоновано детальні заходи з реалізації стратегії економічного розвитку Львова.


Довідка

Кім Кемпбелл - голова Міжнародної Консультативної Ради Фонду «Ефективне Управління». Кім Кемпбелл була прем’єр-міністром Канади (1993 р.). Також займала посади державного міністра у справах індійського населення і розвитку півночі, міністра юстиції і генерального прокурора, міністра національної безпеки і міністра у справах ветеранів. Вона була першою жінкою - міністром безпеки країн НАТО.

Кемпбелл працювала генеральним консулом Канади в Лос-Анджелесі (1996-2000 рр.) і викладала в Школі державного управління імені Джона Ф. Кеннеді при Гарвардському університеті (2001-2004 рр). Вона також була головою ради жінок–світових лідерів і президентом міжнародного форуму жінок. Займала посаду генерального секретаря Мадридського клубу, котрий об’єднує колишніх президентів і прем’єр-міністрів. Сьогодні Кім Кемпбелл працює в радах і опікунських комітетах міжнародних організацій: Мадридський клуб, Кризова група, Інститут Солка, Близькосхідна ініціатива, Міжнародний центр демократичних перетворень, Фонд арабської демократії, Форум федерацій, а також в раді багатьох компаній і надає консультації з питань лідерства.