Львів від снігу прибиратиме 140 одиниць техніки, серед яких 18 нових

  • 16.10.2008, 03:00
  • 1830
  • Андрій Яремко
Цього тижня посадовці на чолі з міським головою Андрієм Садовим перевірили стан техніки, яка прибиратиме місто взимку. «Хоча до зими ще час є, та все ж ми вирішили дізнатися напевне, чи готові снігозбиральні машини прибрати місто, якщо сніг випаде найближчими днями», —повідомила начальник правління інженерного господарства Тетяна Семенюк.


За останні два роки місто закупило 18 нових автомобілів для прибирання доріг міста взимку. Така значна кількість нових снігозбиральних автомобілів містом закуплена вперше за десятки років. Цьогоріч місто прибиратиме 140 одиниць техніки.

Робоча група на чолі з міським головою відвідала КТТП 1339, де знаходиться основна частина снігозбиральної техніки. За результатами виїзду на підприємства, у відданні яких знаходиться прибиральна та снігоочисна техніка, було підсумовано, що більша частина техніки знаходиться в належному стані. Крім цього, спільно з управлінням інженерного господарства вже розроблений спеціальний план — маршрут по прибиранню кожного району міста. Загальну ситуацію про підготовку техніки до зими прокоментував директор КТТП — 1339 В’ячеслав Сич: "Вже на сьогоднішній день розроблений план прибирання вулиць, машини в хорошому стані, піскосуміші вистачає, працівники вже готові до роботи. Кажуть, що ця зима повинна бути суровою, але ми можемо намагатимемося працювати максимально якісно.