У Личаківському районі відбудуться змагання з настільного тенісу серед вихов

  • 31.10.2008, 02:00
  • 2652
  • Андрій Яремко
Члени дитячо — юнацьких молодіжних клубів Личаківського району Львова готуються до фінальної гри з настільного тенісу, яка вперше відбудеться у новому відремонтованому приміщенні клубу. Цього року у змаганнях візьмуть участь понад 60 дітей з гуртків УДЮМК Личаківського району.

Змагання розпочнуться сьогодні, 31 жовтня о 15.30 год. у клубі «Багато сердець», що на вулиці Дж. Вашингтона, 5а. Як повідомили організатори заходу, змагання проводяться з метою залучення дітей та підлітків до регулярних занять спортом, змістовного проведення вільного часу, здійснення профілактики правопорушень та популяризація настільного тенісу.

Першість УДЮМК Личаківського району з настільного тенісу» проходить 5 — й рік поспіль за сприяння управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Фінальна гра з настільного тенісу буде проходити 3 листопада о 16.00 год. в клубі «Ватра» по вул. Коціловського, 16, в якому нещодавно закінчилися капітальні ремонтні роботи. Для проведення змагання до клубу було придбано за рахунок бюджетних коштів 2 тенісних столи по 1500 грн. Цього року закуплено 6 шахматних столів та прибори шахмат на загальну суму 1320 грн., а також стільці та лавки на загальну суму 1100 грн.

Контактна особа – Оксана Полюга, тел. 8 067 17 27 904.

Довідка

В клубі «Ватра» у 2007 – 2008 році проводився капітальний ремонт приміщення, було замінені вікна, двері, підлогу, електропроводку, зроблено побілку, відремонтовано санвузол, зроблено зовнішню гідроізоляцію, на загальну суму 72 тис. грн.

В клубі «Ватра» крім змагань з настільного тенісу та шахмат, діти району мають можливість навчитись гри у футбол, у літній період відпочивати в денному таборі «Левеня», в парку Знесіння та наметовому таборі «Світанок» в с. Явора Турківського району.