Львівські депутати перемогли депутатів Любліна у грі з футболу з рахунком 9:4

  • 08.12.2008, 02:00
  • 1358
  • Андрій Яремко
У п’ятницю, 5 грудня у Львові відбулись змагання з футболу серед депутатів Львова та Любліна. Депутати Львова перемогли депутатів Любліна з рахунком 9:4. Змагання проходили у спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури на вул. Черемшини, 17. Організаторами заходу був Львівський державний університет фізичної культури та управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради. «Корисно, що представники влади Львова та Любліна окрім політики займаються фізичним здоров’ям. Вони показують добрий приклад», —повідомив ректор Львівського державного університету фізичної культури Евген Приступа. Також у суботу, 6 грудня у Спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури проходили змагання з міні — футболу серед команд дітей Львова та Любліна. Львівську команду представляли діти футбольного клубу «Львів» та учні спеціалізованої дитячо — юнацької школи олімпійського резерву №4.

У п’ятницю, 5 грудня у Львові відбулись змагання з футболу серед депутатів Львова та Любліна. Депутати Львова перемогли депутатів Любліна з рахунком 9:4.

Змагання проходили у спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури на вул. Черемшини, 17. Організаторами заходу був Львівський державний університет фізичної культури та управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради.

«Корисно, що представники влади Львова та Любліна окрім політики займаються фізичним здоров’ям. Вони показують добрий приклад», —повідомив ректор Львівського державного університету фізичної культури Евген Приступа.

Також у суботу, 6 грудня у Спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури проходили змагання з міні — футболу серед команд дітей Львова та Любліна. Львівську команду представляли діти футбольного клубу «Львів» та учні спеціалізованої дитячо — юнацької школи олімпійського резерву №4.