Міський голова привітав працівників міської ради з професійним святом

  • 08.12.2008, 02:00
  • 1369
  • Андрій Яремко
Міський голова Андрій Садовий привітав працівників міської ради із Днем місцевого самоврядування під час урочистих зборів. «Будь — яка криза, це як відомо, небезпека і шанс одночасно. Небезпеки ми з вами всі розуміємо. Але сьогодні я хочу, аби ми думали про те, як використати наші шанси. Якісні дії органів місцевого самоврядування в умовах кризи – це шанс довести державі, що без сильних громад країна не матиме шансів на виживання в умовах жорсткої світової конкуренції», —зазначив міський голова Андрій Садовий. «Сьогодні для органів місцевого самоврядування як ніколи важливо продемонструвати стабільність і відповідальність. Криза – це час, коли має наступити диктатура відповідальності. Наш колектив зараз проходить дуже сильне гартування. В таких обставинах творяться найміцніші команди», —повідомив під час урочистостей міський голова.

Міський голова Андрій Садовий привітав працівників міської ради із Днем місцевого самоврядування під час урочистих зборів.

«Будь — яка криза, це як відомо, небезпека і шанс одночасно. Небезпеки ми з вами

всі розуміємо. Але сьогодні я хочу, аби ми думали про те, як використати наші шанси. Якісні дії органів місцевого самоврядування в умовах кризи – це шанс довести державі, що без сильних громад країна не матиме шансів на виживання в умовах жорсткої світової конкуренції», —зазначив міський голова Андрій Садовий.

«Сьогодні для органів місцевого самоврядування як ніколи важливо продемонструвати стабільність і відповідальність. Криза – це час, коли має наступити диктатура відповідальності.

Наш колектив зараз проходить дуже сильне гартування. В таких обставинах творяться найміцніші команди», —повідомив під час урочистостей міський голова.