У Сихівському районі Львова цього року вперше запрацюють дитячо-юнацькі клуби

  • 15.01.2009, 02:00
  • 2008
  • Андрій Яремко
Цього року дітям та молоді буде комфортніше займатися в безкоштовних гуртах дитячо — юнацьких молодіжних клубах. 15 приміщень УДЮМКів відремонтовано і вони чекають на відвідувачів (у 2008 році вперше з міського бюджету біло виділено рекордну суму —1 млн. грн. на ремонти приміщень). Цього року за кошти з міського бюджету Львова передбачають збільшення заробітної плати педагогам, проведення капітальних ремонтів 6 приміщень та придбання спортивного інвентаря. Оскільки робота з підлітками та молоддю щодо організації фізкультурно — спортивної, оздоровчої роботи проводиться за місцем проживання, то вперше в історії міста цього року дитячо — юнацькі молодіжні клуби запрацюють у Сихівському районі Львова (вул. Трильовського, 17). Управління молоді, сім`ї та спорту ініціювало виділення приміщення та коштів для проведення роботи клубів на Сихові. Відтак кожен підліток у своєму районі зможе знайти альтернативу шкідливим звичкам, комп’ютерним клубам та вуличному «вихованню».

Цього року дітям та молоді буде комфортніше займатися в безкоштовних гуртах дитячо — юнацьких молодіжних клубах. 15 приміщень УДЮМКів відремонтовано і вони чекають на відвідувачів (у 2008 році вперше з міського бюджету біло виділено рекордну суму —1 млн. грн. на ремонти приміщень). Цього року за кошти з міського бюджету Львова передбачають збільшення заробітної плати педагогам, проведення капітальних ремонтів 6 приміщень та придбання спортивного інвентаря.

Оскільки робота з підлітками та молоддю щодо організації фізкультурно — спортивної, оздоровчої роботи проводиться за місцем проживання, то вперше в історії міста цього року дитячо — юнацькі молодіжні клуби запрацюють у Сихівському районі Львова (вул. Трильовського, 17). Управління молоді, сім`ї та спорту ініціювало виділення приміщення та коштів для проведення роботи клубів на Сихові. Відтак кожен підліток у своєму районі зможе знайти альтернативу шкідливим звичкам, комп’ютерним клубам та вуличному «вихованню».