Роботу районних адміністрацій ретельно перевірятимуть

  • 16.02.2009, 02:00
  • 1818
  • Андрій Яремко
За роботою районних адміністрацій міський голова встановив щомісячний контроль. Департаменти економічної політики і житлового господарства та інфраструктури моніторитимуть роботу районних адміністрацій за 35 критеріями і оцінюватимуть за шестибальною системою. Відповідне розпорядження про моніторинг роботи районних адміністрацій підписав міський голова. Зокрема під час моніторингу до уваги братимуть рівень оплати мешканців за житлово — комунальні послуги, фінансово — господарський стан ЛКП (збитковість, прибутковість), заборгованість з виплати заробітної плати працівникам у районі. Перевірятимуть також МАФи, що функціонують без дозволів на території району, наявність стихійної торгівлі, порушення у сфері грального бізнесу, рівень злочинності, справність ліфтового господарства, витоки води, своєчасне вивезення сміття, покіс газонів, виконання звернень громадян тощо. «Цього року ми ввели більше 10 нових критеріїв оцінювання роботи районних адміністрацій. Зокрема щодо дотримання лімітів споживання енергоспоживання, адже ми зацікавленні в енергозбереженні. Це стосується детінізації заробітної плати на підприємствах, відстеження її темпів зросту, а також об’єктів, які працюють без введення в експлуатацію. Це здорова конкуренція між районами за кращі результати», – каже директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич. Результати роботи районних адміністрацій щомісяця представлятимуть міському голові та громадськості. За результатами моніторингу роботи районних адміністрацій за січень найбільше балів отримав Галицький район, на другому місті Сихівський район і відповідно на третьому Залізничний. Схема моніторингу роботи районної адміністрації:

За роботою районних адміністрацій міський голова встановив щомісячний контроль. Департаменти економічної політики і житлового господарства та інфраструктури моніторитимуть роботу районних адміністрацій за 35 критеріями і оцінюватимуть за шестибальною системою. Відповідне розпорядження про моніторинг роботи районних адміністрацій підписав міський голова.

Зокрема під час моніторингу до уваги братимуть рівень оплати мешканців за житлово — комунальні послуги, фінансово — господарський стан ЛКП (збитковість, прибутковість), заборгованість з виплати заробітної плати працівникам у районі. Перевірятимуть також МАФи, що функціонують без дозволів на території району, наявність стихійної торгівлі, порушення у сфері грального бізнесу, рівень злочинності, справність ліфтового господарства, витоки води, своєчасне вивезення сміття, покіс газонів, виконання звернень громадян тощо.

«Цього року ми ввели більше 10 нових критеріїв оцінювання роботи районних адміністрацій. Зокрема щодо дотримання лімітів споживання енергоспоживання, адже ми зацікавленні в енергозбереженні. Це стосується детінізації заробітної плати на підприємствах, відстеження її темпів зросту, а також об’єктів, які працюють без введення в експлуатацію. Це здорова конкуренція між районами за кращі результати», – каже директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

Результати роботи районних адміністрацій щомісяця представлятимуть міському голові та громадськості.

За результатами моніторингу роботи районних адміністрацій за січень найбільше балів отримав Галицький район, на другому місті Сихівський район і відповідно на третьому Залізничний.

Схема моніторингу роботи районної адміністрації: