Міського голову Львова переобрано на посаду віце-президента Асоціації міст України

  • 26.02.2009, 02:00
  • 1368
  • Андрій Яремко
Міського голову Львова Андрія Садового переобрано на посаду віце — президента Асоціації міст України з питань міжнародних зв’язків. «Українським містам зараз як ніколи потрібна координація дій. Держава нас всіх поставила в умови на межі виживання незалежно від партійності мерів. Сьогодні органи місцевого самоврядування тримають основний удар кризи – підняття ціни на газ, проблеми бізнесу і як наслідок зменшення надходжень від податків, недофінансування по субвенціях і так далі. Результатом нашої спільної позиції має стати розуміння урядом проблем місцевого самоврядування і як наслідок реальні реформи. З кризи ми вийдемо міцнішими і більш європейськими, якщо центр віддасть реальну владу місцевим громадам. Так, як це передбачено Європейською хартією з питань місцевого самоврядування, яку підписали і наші урядовці. Прем’ єр — міністр чи Президент, які це зроблять, увійдуть до історії», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. Нагадаємо, що Асоціації міст України заснована в червні 1992 року. Сьогодні Асоціація міст України об'єднує 527 міст, селищ і сіл, в яких проживає понад 80% населення України. Цілі та завдання Асоціації зосереджуються на основній ідеї: захисті законних прав та інтересів міст — членів АМУ в органах державної влади. З неї випливають два інших компоненти діяльності: підтримка та розвиток місцевого самоврядування в Україні.

Міського голову Львова Андрія Садового переобрано на посаду віце — президента Асоціації міст України з питань міжнародних зв’язків.

«Українським містам зараз як ніколи потрібна координація дій. Держава нас всіх поставила в умови на межі виживання незалежно від партійності мерів. Сьогодні органи місцевого самоврядування тримають основний удар кризи – підняття ціни на газ, проблеми бізнесу і як наслідок зменшення надходжень від податків, недофінансування по субвенціях і так далі. Результатом нашої спільної позиції має стати розуміння урядом проблем місцевого самоврядування і як наслідок реальні реформи. З кризи ми вийдемо міцнішими і більш європейськими, якщо центр віддасть реальну владу місцевим громадам. Так, як це передбачено Європейською хартією з питань місцевого самоврядування, яку підписали і наші урядовці. Прем’єр — міністр чи Президент, які це зроблять, увійдуть до історії», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що Асоціації міст України заснована в червні 1992 року. Сьогодні Асоціація міст України об'єднує 527 міст, селищ і сіл, в яких проживає понад 80% населення України.

Цілі та завдання Асоціації зосереджуються на основній ідеї: захисті законних прав та інтересів міст — членів АМУ в органах державної влади. З неї випливають два інших компоненти діяльності: підтримка та розвиток місцевого самоврядування в Україні.