Володимира Шевчука призначено заступником міського голови з питань

  • 05.03.2009, 02:00
  • 1442
  • Андрій Яремко
Сьогодні, 5 березня, на засіданні сесії міської ради Володимира Шевчука затверджено на посаді заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури. До цього часу він виконував обов’язки на цій посаді. Володимир Шевчук народився у Хмельницькому в сім’ї військовослужбовця. Закінчив Кам’янець — Подільське вище інженерне училище (кваліфікація «мости і дороги»), Військову академію тилу і транспорту (м. Санкт — Петербург), Національну академію оборони України. Навчався також у Гарвардському університеті по програмі «Безпека держави». Серед займаних посад: начальник штабу тилу армії (Група Радянських військ у Німеччині), заступник командуючого сухопутними військами з тилу –начальник тилу (м. Київ КСВ ЗСУ), заступник командувача військ оперативного командування (м. Львів, Західне оперативне командування), директор департаменту постачання матеріальних ресурсів (Міністерство оборони України).

Сьогодні, 5 березня, на засіданні сесії міської ради Володимира Шевчука затверджено на посаді заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури. До цього часу він виконував обов’язки на цій посаді.

Володимир Шевчук народився у Хмельницькому в сім’ї військовослужбовця. Закінчив Кам’янець — Подільське вище інженерне училище (кваліфікація «мости і дороги»), Військову академію тилу і транспорту (м. Санкт — Петербург), Національну академію оборони України. Навчався також у Гарвардському університеті по програмі «Безпека держави».

Серед займаних посад: начальник штабу тилу армії (Група Радянських військ у Німеччині), заступник командуючого сухопутними військами з тилу –начальник тилу (м. Київ КСВ ЗСУ), заступник командувача військ оперативного командування (м. Львів, Західне оперативне командування), директор департаменту постачання матеріальних ресурсів (Міністерство оборони України).