Львів реалізовує нові проекти спільно з Королівством Нідерландів

  • 11.03.2009, 11:14
  • 1719
  • Андрій Яремко
Міське управління соціального захисту реалізовує 2 проекти з представниками Асоціації муніципалітетів міст Королівства Нідерланди (VNG International), а також колегами з Польщі. Робота ведеться над покращенням стандартів надання послуг мешканцям. Одним з проектів є створення у Львові єдиного центру надання послуг клієнтам, який передбачає розширення можливостей доступу мешканців до одержання достовірної та вичерпної інформації з питань соціального захисту. Другий проект, започаткований у березні цього року спільно із партнерами з муніципалітетів Варшави та Утрехта, має назву «Від теорії до практики в наданні послуг бездомним людям» і передбачає практичне стажування соціальних працівників, а також навчання представників органів місцевого самоврядування з впровадження європейського досвіду роботи із цією категорією населення.

В рамках цього співробітництва VNG International та Центр місцевого і регіонального розвитку в Україні провели у Києві тематичний семінар з надання послуг за участю українських, нідерландських, чеських та польських партнерів в рамках реалізації програми LOGO EAST II в Україні. В семінарі взяли участь 4 працівників управління соціального захисту Львівської міської ради, які безпосередньо задіяні до координації та реалізації двох міжнародних проектів програми Logo East II.

В рамках семінару за участю голландських та українських експертів проведено навчання з управління людськими ресурсами та менеджменту і стандарту якості, відпрацьовано ситуативні вправи та підсумовано результати реалізації проектів Програми Logo East II в Україні.

Кошти на проїзд, проживання та харчування учасників забезпечили організатори семінару.