Секретаріат Львівської міської ради запрошує ЗМІ до співпраці

  • 11.03.2009, 17:27
  • 1794
  • Андрій Яремко
Управління «Секретаріат ради» оголошує конкурс на висвітлення діяльності Львівської міської ради, її депутатів, постійних та тимчасових комісій в рамках реалізації «Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів і посадових осіб у засобах масової інформації», затвердженої ухвалою міської ради № 1772 від 15.05.2008 року (далі - Програма). Управлінням «Секретаріат ради» за погодженням постійної депутатської комісії культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму Львівської міської ради затверджено наступні заходи для реалізації Програми: - Виготовлення та трансляція телевізійної програми про діяльність депутатів Львівської міської ради; - Виготовлення та трансляція інформаційних повідомлень про діяльність депутатів Львівської міської ради у теле- та радіопрограмах; - Виготовлення та розміщення радіопрограм про діяльність депутатів Львівської міської ради; - Виготовлення та розміщення матеріалів в інформаційних агенціях про діяльність депутатів Львівської міської ради та в мережі Інтернет про діяльність депутатів Львівської міської ради - Виготовлення та розміщення публікацій у друкованих ЗМІ про діяльність депутатів Львівської міської ради. - Виготовлення фото- та відеопродукції для розміщення у ЗМІ.

Участь у виконанні заходів з висвітлення діяльності міської ради, депутатів та постійних комісій є відкритою для теле- і радіомовних організацій, друкованих засобів масової інформації, інформаційних агентств, інших засобів масової інформації та суб'єктів господарювання, що надають інформаційні послуги.

Для розгляду пропозицій необхідно надіслати наступну інформацію:

- найменування ЗМІ та профіль його діяльності;

- копію реєстраційних документів;

- територія, на яку поширюється діяльність ЗМІ;

- тираж у Львові (з розбивкою по днях тижня) - для друкованих ЗМІ;

- дані про чисельність аудиторії у Львові - для електронних ЗМІ;

- опис пропозиції щодо висвітлення діяльності Львівської міської ради, її депутатів, постійних та тимчасових комісій ради;

- кошторис проекту.

Критеріями для визначення засобів масової інформації, які виконуватимуть заходи з висвітлення діяльності міської ради, депутатів та постійних комісій є:

- Тематична спрямованість та цільова аудиторія видання.

- Сфера розповсюдження, тиражність та рейтинг відповідного засобу масової інформації.

- Вартість послуг з висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб.

Предмет, пріоритетні теми та основні засади висвітлення передбачені у Програмі, з якою можна ознайомитися на сайті міської ради за адресою www.city-adm.lviv.ua в рубриці «Документи ЛМР»

Пропозиції слід надсилати до 27.03.2009 р. за адресою: м.Львів, пл. Ринок,1, 79006, Львівська міська рада. Управління «Секретаріат ради».до 27 березня 2009 року.