У Львові посилили контроль за поводженням з побутовими відходами

  • 14.04.2009, 12:38
  • 1679
  • Андрій Яремко
У Львові посилили контроль за поводженням з твердими побутовими відходами на території міста. При кожній районній адміністрації Львова утворили постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий. До складу комісій увійшли: представник районної адміністрації, представник управління житлового господарства, представник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, представник управління екології та благоустрою. Також за згодою членами комісії можуть бути працівник санітарно-епідеміологічної станції, правоохоронних органів та інших установ.

У своїй роботі комісії керуватимуться порядком виявлення та обліку безхазяйних відходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України. Щоквартально звітуватимуть про роботу заступнику міського голови з питань містобудування та інфраструктури.

В час весняної толоки кожен директор ЛКП призначив відповідальну особу для контролю за санітарним станом відповідної території і нагляду за місцями накопичення великого габаритного сміття з метою його негайного вивезення.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», з початку року від мешканців надійшло близько 15 скарг про спалювання твердих побутових відходів на території міста. Штраф за таке порушення накладають у розмірі віл 85 до 136 грн.

Протягом березня працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» провели планові обстеження 14-ти ЛКП щодо дотримання ними вимог ЗУ «Про відходи». В результаті перевірки, на 7 відповідальних осіб складені протоколи про адмінправопорушення, які скеровані на розгляд у Державну екологічну інспекцію.

Якщо мешканці виявляють на території міста спалювання сміття або накопичення побутових відходів, вони можуть повідомити про це за телефонами 275-88-03, 244-41-01 або за адресою: м. Львів, площа Галицька, 15.