50% львів’ян сприймають Ратушу як орган влади, інша частина – як історичну пам’ятку

  • 14.04.2009, 19:35
  • 1482
  • Андрій Яремко
В рамках проекту «Відкрита влада» волонтери з львівських вузів провели опитування серед львів’ян, аби дізнатися ставлення мешканців до міської ради. Це один з етапів проекту, який передбачає в майбутньому розробку екскурсійних турів коридорами Ратуші та ознайомлення мешканців із механізмами роботи влади. Студенти львівських вишів, які проходять стажування в управлінні внутрішньої політики Львівської міської ради, протягом тижня проводили опитування львів’ян віком від 18 до 45 років.

Серед запитань, які задавали львів’янам були такі: «З чим у Вас асоціюється міська рада?», «Чи хотіли б Ви відвідати екскурсію міською радою?», «Яка сфера діяльності міської ради Вас найбільше цікавить?».

Виявилося, що 50% львів’ян цікавить міська Ратуша як орган влади, іншу частину - як історична пам’ятка. В свою чергу 70 % львів’ян виявили бажання відвідати екскурсію коридорами Ратуші. Молодь найбільше цікавиться роботою управлінь культури та туризму, а також інвестицій. А львів’яни, яким за тридцять, цікавляться комунальною та соціальними сферами міста.

За результатами цих досліджень студенти створять екскурсійну програму Ратушею. «Ми ініціювали цей проект, аби зробити міську владу більш відкритою до мешканців міста. Адже побутує думка, що у міську раду складно потрапити, що мерія є закритою для пересічнних мешканців. Ми робимо це спільно зі студентами, аби якнайкраще продумати структуру екскурсії і вибрати саме ті речі, які будуть насправді цікавими», - зазначила керівник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.

«Відвідувачам буде запропоновано ознайомитися з міською радою від першого поверху до самої вежі. Передбачатимуться спеціальні зупинки у кабінетах тих управлінь, які є найцікавішими для львів’ян. Цей проект ми плануємо запустити вже у травні», - зазначила координатор проекту Альбіна Каркіщенко.