У Залізничному районі відремонтували вулицю Караджича

  • 29.04.2009, 12:07
  • 3104
  • Андрій Яремко
У Залізничному районі відремонтували вулицю Караджича. Роботи виконувала підрядна організація «ШБУ-40». Повне асфальтування дороги площею 2 тис. 459 м. кв. обійшлося у 324 тис. грн. За словами голови Залізничної районної адміністрації Ірини Чілімової, цього року роботи проводяться на 19 вулицях. Роботи там виконуються різномасштабні, в основному ямкові, картові ремонти. «Нам, як і іншим районам, виділили на ремонтні роботи на дорогах 1, 5 млн грн. Вже до кінця цього місяця ми освоїмо ці кошти і будемо чекати другого траншу. Адже вулиць, які потребують ремонту, є достатньо. Також треба тут ще відремонтувати тротуари», - говорить Ірина Чілімова.

 «Вулиця Караджича була непроїзною. Ремонтні роботи тут не проводилися понад 20 років. На проїзній частині були ями та залишки асфальту. А вона є стратегічною для району, адже з’єднує магістральну вулицю Любінську з вулицею Головатого. Також відремонтована вулиця зменшить навантаження на вулицю Виговського», - сказав начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Василь Коржук.

Для обмеження швидкості руху на вулиці влаштують трьох «лежачих поліцейських». «На цій вулиці знаходяться три навчальні заклади, тож пристрої обмеження швидкості руху є вкрай необхідні», - говорить Василь Коржук.

Керівник підрядної організації «ШБУ-40» Ярослав Мига говорить, що гарантійний термін виконаних робіт становить 3 роки.

Вже сьогодні, 29 квітня ВАТ «ШБУ-40» приступило до ремонту вулиці Кричевського. На частині вулиці Кричевського, між вулицями Любінською та Патона, також буде проведено повне асфальтування проїзної частини на суму 368 тис. грн.