Міський голова Львова висловив співчуття меру Дніпропетровська

  • 07.05.2009, 20:02
  • 1268
  • Андрій Яремко
Міський голова Львова Андрій Садовий висловив співчуття меру Дніпропетровська Івану Кулініченку у зв’язку з загибеллю людей під час пожежі в залі гральних автоматів. Мер Львова також зазначив, що реакція центральних органів влади на діяльність грального бізнесу є хоч і доречна але дуже запізніла: «Дуже прикро, що на всі наші звернення до Києва з вимогою втрутитись в поширення цієї зарази по Україні ніхто не реагував. Зараз кажуть, що нарешті прийшов час навести порядок в цій сфері. Панове, час прийшов уже давно! Невже ніхто раніше не помічав, що це хвороба, яка роз'їдає тіло української нації? Невже ніхто не бачив тих трагедій, які залежність від автоматів приносила в сім’ї? Невже треба було чекати на біду, щоб мати привід? Я дуже сподіваюсь, що ці слова які ми зараз чуємо від керівництва держави – це не просто спроби заробити бали на трагедії, а реальне усвідомлення масштабів біди».

Довідка

У ніч на четвер у Дніпропетровську в залі ігрових автоматів відбулася пожежа. Загинули 9 осіб, у тому числі три співробітники закладу, 11 потерпілих були госпіталізовані. За попередніми даними, причиною пожежі стало загоряння ігрового автомата, що знаходиться у виходу.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що трагедія в Дніпропетровську має стати поштовхом для прийняття комплексних рішень по наведенню порядку в гральному бізнесі в цілому по країні.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що на розгляд Верховної Ради 12 травня буде винесений законопроект про перенесення ігорного бізнесу за територію міст.

Президент України Віктор Ющенко перед відльотом до Праги дав низку термінових доручень Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у зв'язку з трагічною подією, що сталася 7 травня 2009 року в місті Дніпропетровську, внаслідок якої загинули та постраждали люди.

Глава держави просить невідкладно здійснити разом з органами місцевого самоврядування, територіальними підрозділами прокуратури, МВС, МНС, ДПА відповідні комплексні перевірки дотримання вимог чинного законодавства у роботі розважальних закладів, що функціонують у регіонах.

Президент наголошує, що у разі виявлення порушень, особливо в частині, що стосується безпеки людей, необхідно у встановленому порядку невідкладно призупинити їх роботу.