Про роботу волонтерів у мерії можна дізнатися в Інтернеті

  • 21.05.2009, 15:37
  • 1313
  • Андрій Яремко
«Перший кар’єрний крок» в Інтернеті. Всі можуть побачити проекти, які реалізують студенти у міській раді. З метою, аби кожен міг знати, чим конкретно займаються волонтери у мерії на офіційному сайті вивішали всі проекти, які розробляють студенти, їхню мету та учасників.

Зайшовши на сайт www.city-adm.lviv.ua , в рубриці «Стажування в міській раді» є посилання «Проекти, які реалізують студенти у міській раді». Перейшовши по посиланню можна ознайомитися з усіма проектами, метою та учасниками. Таким чином, кожен хто надумає пройти стажування чи стати волонтером в мерії зможете переконатися, що тут займаються насправді корисною роботою, яка приносить задоволення, й водночас, хороший досвід.

«Ми бажаємо, щоб кожен міг знати, що роблять студенти у мерії. Їхня робота повинна висвітлюватися, саме тому ми виставили всю інформацію про проекти студентів на офіційному сайті мерії. Тож всі можуть переконатися, що студенти не просто просиджують у нас штани, а займаються реальною роботою. Також це буде черговим доказом для майбутнього роботодавця. Кожен може переконатися у користі проектів, які розробляють студенти в мерії, й долучитися до них», - розповіла заступник начальника відділу кадрів Галина Бордун

Довідка

Керівник проекту «Перший кар’єрний крок» - Галина Бордун, заступник начальника тел.: 297-57-59.