Рішенням сесії міської ради у Львові створено інститут міста

  • 21.05.2009, 19:44
  • 1617
  • Андрій Яремко
Рішення сесії міської ради у Львові створено інститут міста. Основним завданням інституту міста буде проведення аналітичної роботу у галузі місцевого самоврядування та підвищення кваліфікації працівників мерії. За таке рішення проголосували сьогодні на сесії депутати Львівської міської ради. Раніше це рішення погодив виконавчий комітет Львівської міської 13 березня.

«Раніше у Львові працювали науково-дослідні інститути, які опрацьовували різноманітні ідеї розвитку міста, ноу-хау, і передавали до органів влади свої напрацювання для їх реалізації. Перед містом стоять великі виклики – потужні інфраструктурні проекти, реформа управління, якісно нове навчання кадрів, нові принципи залучення інвестицій. Для цього потрібна серйозна аналітична база і цією роботою буде займатись Інститут», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомила президент Національної академії державного управління при Президентові України, почесний голова Наглядової Ради Міжнародного центру перспективних досліджень Віра Нанівська, у Франції функціонує близько 2 000 таких інститутів та шкіл, 200 з яких - муніципальні.