У Львові контролюють автозаправки та станції технічного обслуговування автомобілів

  • 15.06.2009, 13:06
  • 1406
  • Андрій Яремко
У Львові контролюють автозаправки та станції технічного обслуговування автомобілів. Згідно з вимогою прокуратури, м. Львова КП «Адміністративно-технічне управління» обстежило 7 станцій технічного обслуговування автомобілів та 3 автозаправки.

«Перевірка проводилася на предмет законної діяльності цих підприємств щодо здійснення належного контролю за якістю стічних вод, а також дотримання лімітів на їх скидання. Порушення правил приймання стічних вод, а саме відсутність контролю за їх якістю виявлено на 3 станціях технічного обслуговування автомобілів. ВТП «Автосервіс», ТзОВ «Сервіс-Авто» та ВАТ «Галич-Авто» не здійснюють систематичного контролю за якістю стічних вод, які скидають у міську каналізацію», - повідомила прес-секретар КП «Адміністративно-технічне управління» Мар'яна Сидорська.

Матеріали перевірок передані до прокуратури м. Львова, яка і визначить відповідальність цих 3 підприємств за вчинені ними правопорушення.

Нагадаємо, що діють Правила приймання стічних вод підприємств у систему міської каналізації Львова, затверджені рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, згідно з якими підприємства зобов’язані здійснювати систематичний контроль за кількістю та якістю стічних вод, які вони скидають у систему міської каналізації.