Молоді юристи розробляють каталог вирішення проблем для львів’ян

  • 23.06.2009, 13:09
  • 1440
  • Андрій Яремко
Проект «Юридична служба для львів’ян» стартував у Львівській міській раді. Суть проекту – залучення молоді для роз робки каталогу вирішення проблем для львів’ян. Студенти, які стажуються в міській раді, об’єдналися в проектну групу і розробляють інформаційний каталог вирішення проблем для мешканців. В каталозі львів’яни зможуть отримати детальну інформацію про написання відповідних заяв, отримати інформацію про закони, рішення щодо житлових та соціальних питань. Каталоги будуть надруковані та розміщуватимуться у районних адміністраціях та ЛКП.

«Молоді люди зовсім інакше дивляться на процедури і процеси міської ради. Їх цікавить, як реально вирішити проблему і отримати результат, а не хто згідно з «розмежуванням повноважень» повинен це робити. Тому вони підходять до цих питань дуже конструктивно», - розповіла керівник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Наталя Міхнова.

Сьогодні студенти працюють в районних адміністраціях та ЛКП – ознайомлюються із зверненнями громадян, визначають питання, з якими найчастіше звертаються львів’яни. Всі напрацювання студентів перед друком будуть обов’язково перевірені юристами міської ради.

«Цей посібник буде дуже зручним для користування. Він матиме декілька частин, найбільше уваги буде приділено житлового-комунальним проблемам, також буде довідкова інформація щодо самочинного будівництва, його узаконення та інші типові проблеми, з якими зустрічаються львів’яни. Всі пояснення будуть розписані у дуже зручному форматі. Мешканець, знайшовши своє питання в каталозі, може отримати повну інформацію, не листаючи різних книжок, довідників. Це дуже важка робота, але сподіваюся, що таким довідником ми зможемо допомогти не одному львів’янину. Ми закликаємо й інших молодих юристів долучатися до нашої команди, адже це реальний досвід, який дуже знадобиться нам у майбутньому», - розповіла Зоряна Христина, учасник проекту.

До кінця літа у всіх ЛКП, районних адміністраціях з’являться такі інформаційні каталоги. В управлінні внутрішньої політики кажуть, що завдяки довідникам мешканцям вдасться зекономити час та отримати більше інформації про те, як реально вирішувати свої проблеми.