Новий офіційний портал мерії та нові можливості для відвідувачів

  • 27.07.2009, 10:13
  • 2250
Сьогодні стартував оновлений портал Львівської міської ради. Офіційний сайт міської ради став доступнішим для наших відвідувачів. Тепер кожен відвідувач зможе отримати більше інформації та скористатись новими сервісами. Зокрема, львів'яни зможуть отримати корисну інформацію про вирішення проблем, важливі телефони тощо. На сайті також планується запровадити он-лайн консультування та чат-конференції.

На порталі з'явилися нові рубрики - «Львів'янину», «Життя міста», «Влада міста», «ЄВРО-2012», «Туристу» та «Прес-центр». У цих категоріях львів'яни зможуть отримати вичерпну інформацію про графіки прийому мешканців, зразки документів, корисні телефони, інформацію для вирішення проблем, з якими звертаються мешканці. Також  львів'яни можуть дізнатися чимало цікавого про культурне життя міста, туристичні місця Львова та познайомитися з працівниками міської ради.

«Львів - відкрите для світу місто. Це гасло ми намагаємось впроваджувати у всіх напрямках нашої діяльності. Для нас важливо, аби будь-яка інформація, необхідна мешканцям міста чи нашим гостям, була максимально доступною та зрозумілою. Я пропоную, аби офіційний сайт міської ради Ви формували разом з нами. Ми чекаємо на Вашу активну участь, Ваші пропозиції та коментарі. Разом ми зможемо закласти якісні та міцні позиції Львова в сучасному інформаційному просторі», - говорить міський голова Львова Андрій Садовий.

Вдень сторінку міської ради можна буде бачити у теракотовому кольорі, а вже ввечері він набуватиме фіолетового кольору. Незабаром портал ЛМР буде змінювати своє забарвлення відносно часу доби. Такм чином планується ввести оформлення для ранку, обіду, полудня, вечора та ночі.

«Сайт міської ради потрібно було змінювати. Він був перенасичений інформацією, не кожен мешканець міг з першого разу знайти потрібну йому інформацію . Ми вирішили все систематизувати, максимально спростити навігацію. Зробили сайт зручним для людей - розклали все по поличкам.  Крім цього, оживили сайт - запровадили банерну систему, в якій популяризуватимемо зміни, проекти, що впроваджуються в міській раді. Ми використали міжнародний досвід та сучасні тенденції веб-дизайну та проектування. А зміна кольорів сайту - це новинка у веб-дизайні порталів державних установ», - розповіла головний адміністратор порталу ЛМР, Ірина Козак.

На форумі львів'яни та гості міста зможуть залишати свої запитання. Обговорити ті чи інші події, задати питання та отримати відповіді.

Зміна структури та наповнення інформаційного порталу Львівської міської ради - ще один крок у впровадженні «Електронного урядування», завдяки якому користувач може отримувати корисну інформацію та вирішувати питання, не відходячи від комп'ютера.

На головній сторінці можна буде дізнатися останні новини міста, афішу, курси валют, прогноз погоди.

ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» висловлює подяку за допомогу в розробці сайту некомерційній організації «Joomla! Україна».

Довідка

    Сайт Львівської міської ради www.city-adm.lviv.ua Joomla! Україна