Садовий - кандидатам в Президенти: «Ставте дитячі майданчики!»

  • 05.08.2009, 15:23
  • 1137
  • Андрій Яремко
«Кандидати в Президенти марно витрачають гроші на рекламу, яка не дає їм жодних результатів. Люди втомились від реклами, а політична реклама взагалі викликає відразу. Я даю майбутнім кандидатам безкоштовну пораду - ставте по містах дитячі майданчики. І ефект більший і людям користь», - заявив міський голова Львова Андрій Садовий після зустрічі зі спортсменами, що брали участь в Чемпіонаті світу серед молоді зі стрільби з лука.

«От нещодавно Арсеній Яценюк зізнався, що витратив на свої нові біг-борди майже півмільйона гривень. Середня ціна якісного дитячого майданчика 50 тисяч гривень. Це у 10 містах можна вже було б зробити по одному. І це при тому, що кампанія ще навіть не стартувала. Попереду шалені витрати. Мова йде про мільярди гривень. За ці гроші можна змінити наші міста. Ніхто звичайно не гарантує, що така справа одразу дасть голоси виборців, особливо на Галичині, але як мінімум люди подякують і будуть пам'ятати. Можливо наступного разу і проголосують», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що сьогодні міський голова Львова нагородив учасників та призерів Чемпіонаті світу серед молоді зі стрільби з лука.

Україна на Чемпіонаті посіла 9-те загальнокомандне місце серед представників 55-ти країн світу. Загалом серед призерів від Львова - 6 спортсменів. Зокрема, двоє здобули медалі - срібну та бронзову, ще четверо львівських спортсменів посіли почесні четверті місця на Чемпіонаті. Також двоє спортсменів вибороли ліцензії на участь у I Юнацьких Олімпійських іграх, що проходитимуть у 2010 році в Сінгапурі.

Довідка

Чемпіонат світу серед молоді зі стрільби з лука тривав з 12 по 19 липня в американському Огдені (штат Юта, США). В усіх чотирьох категоріях олімпійського лука українські спортсмени в командному заліку змагалися за медалі.

В програму змагань також входив розіграш ліцензій на I Юнацькі Олімпійські ігри, що проходитимуть у 2010 році в Сінгапурі. В цих змаганнях представники України виступили успішно - здобули повний комплект ліцензій та матимуть змогу прийняти участь в особистих та змішаних змаганнях.