У Франківському районі Львова – цілодобове водопостачання

  • 07.08.2009, 10:08
  • 2194
  • Андрій Яремко
Комунальне підприємство «Львівводоканал» продовжує активну роботу з заміни аварійних водогонів та будинкових приєднань, використовуючи труби з полімерних матеріалів.  Зокрема ремонтні роботи тривають на вул. Володимира Великого, Величківського, Грінченка, Мазепи. Загалом цьогоріч уже переклали понад 10 км аварійних мереж.

Завдяки заміні гостроаварійних ділянок водопроводів комунальники досягли відчутних результатів - близько 64 % львів'ян отримують воду 24 год на добу. У Водоканалі планують поетапно переходити на цілодобове водопостачання тих районів, які найкраще до цього підготовані. Відтак уже від серпня у Франківський район вода подається без обмежень. Нагадаємо, що у травні цілодобову воду отримали мікрорайони Левандівка та Рясне-2.

Головний інженер «Львівводоканалу» Володимир Садовий: «Ми поступово готуємо водопровідні мережі того району, який переводимо на цілодобове водопостачання у більш-менш нормальний стан. На жаль, витоки все ще залишаються для нас проблемою. Особливо у Шевченківському і Личаківському районах. Залізничний і Франківський найбільш підготовлені у цьому плані. Тому що ми в останні роки провели там найбільше замін аварійних водопровідних мереж».

Довідка

На сьогодні майже 64% львів'ян цілодобово користуються послугами водопостачання. Це мешканці Франківського району, мікрорайонів Левандівка, Рясне, а також мешканці перших-других поверхів будинків  міста. Решта - за графіком 18 та 12 год на добу.