Райони міста відзначатимуть День Незалежності

  • 13.08.2009, 14:06
  • 1885
  • Андрій Яремко
Цьогорічні святкування Дня Незалежності також відзначатимуть  в районах міста. Наймаштабніші святкування проходитимуть на Сихові 24 серпня. Розпочнуться святкування з урочистої Божественої Літургії за Україну в храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Після завершення літургії на площі біля церкви буде проходити виставка-продаж української літератури «Читай українське - підтримуй українського автора і видавця». Далі, о 17.00  год. на площі біля кінотеатру ім. Довженка буде проходити урочисте віче. Після завершення заходу на Сихові відбудуться концерти дитячих колективів художньої самодіяльності, також відбудуться виступи спортивних колективів району. Завершаться святкування на Сихові гала-концертом відомих львівських артистів та святковим феєрверком. У концерті братимуть участь: Ірина Федишин, шоу-балет «Сіріус»,  гурт «Зоряна» та гурт «Вояж».

Мешканці Франківського району святкуватимуть День Незалежності на площі Симоненка, 6. Розпочнеться свято о 14.00 год. виступами дитячих та народних колективів. Для гостей та мешканців району проходитимуть різноманітні конкурси та розваги. Завершиться святкування концертом львівських естрадних виконавців.

У Шевченківському районі розпочнуться святкування  23 серпня. Понад 5 тис. національних прапорців роздаватимуть волонтери мешканцям району. Акція проходитиме на вул. Липинського, 11 біля районної адміністрації. 24 серпня о 15.00 год. на площі перед адміністрацією відбудуться конкурс дитячого малюнка та дитячі спортивні змагання. Завершаться святкування концертом народних колективів та естрадних виконавців.