Мешканці на вул. В. Великого, 26 готові самостійно господарювати у своєму будинку

  • 18.08.2009, 17:56
  • 1528
  • Андрій Яремко
Мешканці на вул. В. Великого, 26 готові самостійно господарювати  у своєму будинку, якщо їм допоможуть вирішити наболілі проблеми. Це колишній відомчий будинок, де мешканці протягом кількох років не мали тепла, не працював ліфт, протікав дах,  інженерні мережі та не було гарячої води.

У грудні 2006 році будинок від ДП ЖКК корпорації «Укрбуд» передано у комунальну власність і віддано ЛКП «Сонячне» на обслуговування.  Одразу було запущено теплопостачання у помешкання. «Коли будинок був переданий у комунальну власність, то мешканці три роки не мали тепла, протікав дах, каналізація. Одразу було запущено тепло. За кошти з міського бюджету було капітально відремонтовано покрівлю, відремонтовано інженерні мережі у підвальному приміщенні, каналізацію. Також було проведено ремонт електрощитової та винесено її з підвалу на перший поверх», - каже заступник голови Франківської районної адміністрації Анатолій Рижевський.

Мешканці також не стояли осторонь і самостійно відремонтували сходові клітки, замінили вхідні двері, також встановили лічильник обліку тепла. Вони готові самостійно господарювати, створивши ОСББ, але чекають на допомогу у масштабних роботах, а це, зокрема, ремонт ліфта, систем центрального опалення, закінчення ремонту електрощитової.

Зараз комунальне підприємство ремонтує у будинку каналізацію, частково заміняють труби, також заплановано восени відремонтувати дашок.

«Ми подавали пропозиції щодо ремонту ліфта у цьому будинку, які розглядала депутатська комісія інженерного господарства, транспорту і зв'язку. Поки ще коштів нема. Але ми повторно подамо пропозиції і, переглядаючи бюджет за 9 місяців,  депутати зможуть виділити додаткові кошти на цей будинок», - зазначив Анатолій Рижевський.