А.Садовий: «Закладанням дерев у парку, ми закликаємо людей дбати про ближніх та берегти природу»

У вересні християнські церкви святкують початок Церковного нового року. За новим стилем 1 вересня, за старим - 14 вересня. Напередодні цього великого для Християн дня, 13 вересня, до Львова прибув Блаженніший Любомир Кардинал Гузар. Разом із єпископами Української Греко-Католицької церкви та міським головою Львова Андрієм Садовим Блаженніший висадив саджанці кулеподібної вишні у парку імені Івана Павла ІІ.

Вишня здавна вважається символом України, а для праукраїнців вишня - світове дерево життя.

Висаджуючи саджанці вишні, Блаженніший Любомир Кардинал Гузар бажає символізувати початок Нового Церковного року. Також церква закликає людей шанобливіше відноситися до навколишнього середовища, піклуватись про ближніх та берегти природу.

«Те,  що сьогодні  Блаженніший Любомир особисто посадив тут дерево, посвятив його, - це дуже хороший знак. І вже від завтрашнього дня ми проводимо тут велику зустріч. Говоритимемо із підрядником про те, щоб облаштовував цей парк - робив доріжки, комунікації, інфраструктуру. За час Незалежності в українці закладалося дуже мало парків, напевно цей чи не найперший. Ми все робитимемо, щоб як найшвидше люди могли відпочивати та насолоджуватися життям у цьому парку».

Перед висадкою дерев у парку імені Івана Павла ІІ Блаженніший Любомир та міський голова Андрій Садовий взяли участь у Службі Божій в Соборі святого Юра.

Довідка

Парк імені Івана-Павла II є першим в Україні парком, що закладений після здобуття державою незалежності.

У 2001 році на місці майбутнього парку, біля Греко-Католицького собору Різдва Богородиці, Папа Римський Іван-Павло II зустрівся з українською молоддю.

Пізніше на цьому місці йому встановили пам'ятник. Згодом виникла ідея розбити парк його імені.

28 вересня 2007 року біля Собору Різдва Пресвятої Богородиці парк імені Івана Павла ІІ був урочисто відкритий.