Про роль об’єднань мешканців у реформуванні житлово-комунального господарства міста говоритимуть завтра у міській раді

  • 07.10.2009, 10:30
  • 1091
  • Андрій Яремко
Інститут міста започаткує серію  круглих столів для створення єдиного простору неформального спілкування між експертами та журналістами для обговорення актуальних питань, пов'язаних з реформою місцевого самоврядування та державного управління.

Усіх зацікавлених осіб та журналістів Інститут міста запрошує завтра, 8 жовтня о 16.00 год. до великої сесійної зали ЛМР на круглий стіл: «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків: проблеми і перспективи». Серед запрошених гостей та експертів: завідувач сектору підтримки муніципальних проектів ЛМР Галина Когут, начальник управління контролю і аудиту ЛМР Наталія Павлюк, Голова ОСББ «Вчитель» Любомир Лиско, Голова правління Асоціації об'єднання співвласників багатоквартирних будинків «Сихівчани» Василь Коцюк, представники ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» та громадського фонду «Право і демократія» та інші. Модеруватиме круглий стіл Голова правління Інституту міста Віра Нанівська.

Результатом кожного круглого столу стане «Коментар Інституту міста» - періодичний аналітичний матеріал-підсумок, що буде викладений на сайті Інституту міста, який потрапить до кожного депутата та держслужбовця, а також розсилатиметься через електронну пошту.

За додатковою інформацією звертатися до Ірини Патроник за тел.: 254-60-82, 8-063-264-22-42, patronyk_ira@city-institute.org.