Міський голова Львова ініціює обмежити проведення естрадних концертів в центральній частині міста

  • 21.10.2009, 13:12
  • 1169
  • Андрій Яремко
Сьогодні, на сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий доручив керуючій справами виконкому Марті Литвинюк розробити Ухвалу «Про заборону проведення естрадних концертів у центральній частині міста».  Ухвалу повинні прийняти вже на наступній міській сесії. «З наближенням виборів політичні партії все частіше будуть проводити естрадні концерти на підтримку кандидатів у президенти. Звичайно, що найзручнішим місцем для всіх буде саме центр Львова, та це не припустимо, адже кожен естрадний концерт несе із собою чималий безлад. А також не можна перекривати дорожній рух в будні дні, адже одні розважаються на концерті, а іншим все ж потрібно вирішувати справи, добиратися додому й не витрачати час, аби об’їжджати центр та стояти в корках. Ми вже давно про це говоримо, але повинні врешті прийняти чіткі рішення по цьому питанню», - заявив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що на сесії міської ради 21 жовтня депутатами було підняте питання щодо неприпустимості проведення концертів у центральній частині міста та перекриття дорожнього руху у цей час. У свою чергу, міський голова доручив Марті Литвинюк, керуючій справами виконкому, протягом тижня розробити Ухвалу «Про заборону проведення естрадних концертів  у центральній частині міста».

Ухвалою повинно бути передбачено проведення у Галицькому районі Львова лише фольклорних виступів та фестивалів; виділення місць для проведення естрадних концертів у всіх районах міста, окрім Галицького; заборону перекриття руху у центральній частині міста.