А. Садовий: «Діти повинні мати хороші умови для свого розвитку»

  • 12.01.2010, 16:26
  • 1196
Сьогодні у Львові було відкрито перший Мультицентр (електронну бібліотеку) для дітей. Окрім того, цьогоріч у місті продовжать відновлювати басейни, облаштовувати нові спеціалізовані кабінети, відкриють нові садочки.

«Освіта це чи не єдина галузь в яку ми щороку збільшуємо вклад коштів. Такий тепм ми повинні тримати і в цьому році. Це є і реконструкція котелень, і створення додаткових груп у садочках. Ми багато груп створили минулого року. У 2009 році отримали садочок від Укрпошти.  Закладаємо новий садочок на Новознесенській. Всі садочки повинні працювати. Моя позиція - діти повинні мати хороші умови чи у садочках, чи школах, чи бібліотеках», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

В цьому році заплановано ремонтні роботи у 14 підвальних котельнях, заміна систем опалення у міських школах та садочках, буде продовжено роботу із заміни вікон у школах та садочках.

Також продовжиться робота, яка була розпочата ще в минулому році щодо ремонтів спортзалів та спортивних майданчиків. В минулому році біля шкіл було відремонтовано дитячі-спортивні майданчики школи «Надія», школи №99  та розпочато роботи у школах №46 та 100. В  цьому році на ремонти майданчиків біля шкіл планують закласти близько 3 млн грн.

У школи міста придбають окремі спеціалізовані кабінети. Цьогоріч у школах міста облаштують окремі кабінети хімії, фізики та біології. Така робота також була проведена і минулого року.

Триватимуть роботи і в садочку № 102, що на вул. Медової Печери,13 (6 груп). Також за кошти інвестора мають намір розпочати будівництво другого корпусу дошкільного навчального закладу №14 на вул. Новознесенській, 42, а також нового дошкільного закладу у районі вулиць Роксолани та Сяйво.