Ю. Голець: «Незважаючи на суттєве зниження температури, тепло та гарячу воду львів’яни отримують безперебійно»

  • 25.01.2010, 17:16
  • 1293
«Незважаючи на суттєве зниження температури, тепло та гарячу воду львів’яни отримують безперебійно, окрім 11 житлових будинків, де є певний недогрів у стояках. Звернення з цього питання ми отримали цієї ночі на «гарчу лінію» 15-80 і працюємо над вирішенням цієї проблеми», – наголошує директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Юрій Голець.

Тепло і гарячу воду у Львові отримують усі споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго»: 1608 – тепло, 1095 – гарячу воду та усі споживачі ЛКП «Залізничнетеплоенерго»: 515 – тепло  і 366 – гарячу воду.

Щодо водопостачання, всі насосні станції працюють без перебою.

Щодо електроенергії, то на сьогодні є аварії на кабельних мережах в районі вулиць Декарта, М. Вовчка, Остроградських і Кониського. Аварію мають ліквідувати до 16.00. Львівська міська рада звертається до ВАТ «Львівобленерго» вживати максимальних заходів для оперативнішого реагування на аварії. Адже від електроенергії залежить і робота індивідуальних систем опалення у будинках.

Весь комунальний транспорт міста працює у звичайному режимі. Сьогодні на маршрут вийшло 64 тролейбуси та 64 трамвай. Це фактично 100%. Львівська міська рада звертається з проханням до перевізників вживати всіх заходів, щоб перевізники використовували якісне дизельне паливо. Для мешканців Рясне і Сихова працює комунальний пільговий маршрут № 3 і № 5.

Попри неперерахунок Державним казначейством коштів міської ради на прибирання міста, всі магістральні вулиці прибираються. В січні із 4,7 млн грн, які перерахувала Львівська міська рада, казначейство проплатило лише 1,7 млн грн.  Це кошти на заробітну плату та паливно-мастильні матеріали.

Комунальні працівники продовжують працювати навіть при температурі 20 градусів морозу.