Міський голова Львова Андрій Садовий привітав з перемогою Чемпіона світу Андрія Котельника

Сьогодні, 1 квітня під час зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий привітав львівського боксера Андрія Котельника, який у березні цього року здобув звання Чемпіона світу за версією WBA. Під час зустрічі міський голова вручив подяку Андрію Котельнику за здобуття звання Чемпіона світу з боксу та популяризацію львівського спорту на міжнародному рівні. «Такий приклад гідний для наслідування...

Сьогодні, 1 квітня під час зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий привітав львівського боксера Андрія Котельника, який у березні цього року здобув звання Чемпіона світу за версією WBA. Під час зустрічі міський голова вручив подяку Андрію Котельнику за здобуття звання Чемпіона світу з боксу та популяризацію львівського спорту на міжнародному рівні.

«Такий приклад гідний для наслідування. Львову потрібні переможці. Ми провели цю зустріч, щоб не лише привітати з перемогою, але й визначити, чим місто може бути корисним для подальшої діяльності чемпіона», - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Мені дуже приємно, що міський голова привітав мене з перемогою. Відзнака мера міста – це також важливий крок у моїй спортивній кар`єрі. У квітні будемо вести переговори, щоб наступний поєдинок і відстоювання мого титулу провести у моєму місті», - повідомив Андрій Котельник.

.

P.S. В прес-службі є відео та фото з події.