А. Садовий: «Щоденне функціонування міста залежить від вчасної сплати за комунальні послуги»

  • 09.02.2010, 15:33
  • 897
  • Андрій Яремко
Останнім часом у місті було поширено інформацію щодо незаконності тарифу на комунальні послуги, що був прийнятий у 2005 році, та звертатись до ЛКП за перерахунком квартплати.

«У 2005 році виконком прийняв рішення щодо нового тарифу. Потім сесія міської ради поставила під сумнів легітимність виконкому. І та юридична процедура триває досить довго. Сьогодні ми чекаємо роз'яснення судів, як чинити у тій ситуації. Але треба розуміти, щоденне функціонування міста залежить від вчасної сплати за комунальні послуги», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Так само є ситуація і з розрахунками Водоканалу за електроенергію. Так само і з ЛКП. Так, їх треба реформувати. Але ми мусимо приймати виважені рішення. Якщо виконком у 2005 році приймав неадекватні рішення і це буде доведено у суді, то є сесія міської ради. При формуванні бюджету 2010 сесія повинна це передбачити у бюджеті. Але питання, звідки ті кошти брати. Адже є доходи міського бюджету і є видатки. Бюджет є відкритий. Всі мають змогу бачити доходи і видатки», - зауважив Андрій Садовий.