Підприємці міста братимуть участь у процесі прийняття рішень органами місцевої влади

  • 11.02.2010, 21:40
  • 1015
Благодійним Фондом «Центр підтримки ініціатив» спільно з департаментом економічної політики Львівської міської ради з грудня 2009 року розпочато реалізацію проекту «Впровадження нових механізмів для участі підприємницької громади у процесі прийняття рішень органами місцевої влади». Даний проект реалізовується завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Данії, що була надана через ПРООН та Творчий центр ТЦК.

Проектом передбачається використання ефективних комунікативних інструментів – «Інформаційних кіосків» (спеціально обладнаних місць для користувачів: сенсорні панелі,  бокси для зворотного зв’язку)  для залучення підприємницької громади до процесу формування місцевої політики органами влади.

Створення сприятливого бізнес-середовища для малого підприємництва залежить, як  від дієвості та здатності органів влади так і активності підприємницької громади.

Використання нових комунікативних інструментів дасть можливість органам влади не тільки ефективно і вчасно реагувати на проблеми бізнес середовища, а й надавати та поширювати інформацію про нові можливості інноваційного розвитку підприємництва.  Це забезпечить постійний зв’язок між владою і громадськістю на всіх етапах  процесу вироблення місцевої політики.

Функціонування мережі «Інформаційних кіосків» допоможе представникам підприємницької громади дізнатись про існуючі нормативно-правові акти регуляторних органів; проекти, що проходять громадські слухання; акти нормативно-правового регулювання господарської діяльності, як на місцевому та і національному рівні; звіти про виконання місцевих програм економічного розвитку т.д.;

Як повідомили в департаменті економічної політики, проведення  цих заходів дозволить залучати підприємницьку громадськість  до обговорення першочергових проблем бізнес-середовища, враховувати альтернативні варіанти їх вирішення, прийняти ефективніші та раціональніші рішення і забезпечити належний моніторинг виконання цих рішень.

В рамках проекту передбачено створення «Центру комунікації підприємницької громади і влади». Діяльність Центру буде  спрямована на  покращення    співпраці  підприємців, влади та організацій громадянського суспільства.

Усім охочим долучитись до участі в даному  проекті потрібно звертатись за тел.:  моб.067 25 76 686; 050 17 52 966, контактна особа Оксана Порайко.