Комунальникам збільшують зарплату та премії

  • 18.02.2010, 14:26
  • 1097
  • Андрій Яремко
Працівникам комунальних підприємств міська влада збільшила оплату праці та запровадила преміювання. Таке рішення прийняв виконавчий комітет – Положення про преміювання працівників львівських комунальних підприємств, що обслуговують житловий фонд. Таким чином комунальників стимулюватимуть до якісного надання послуг.

Премію працівникам комунальних підприємств нараховуватимуть виключно за умови беззбиткової діяльності підприємства, 100-відсоткових зборів коштів за теплову енергію, водопостачання, утримання будинків і прибудинкових територій, досягнення основних показників фінансового плану підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати.

«За підсумками минулого року всі  наші ЛКП спрацювали беззбитково. Деякі з них мають хороші показники роботи, зокрема зібрали 100% коштів за тепло, воду, тому ми вирішили відзначити працівників цих підприємств, особливо двірників», – розповіла в. о. начальника управління житлового господарства Наталія Герус.

Розмір відсотків премії від нарахованої заробітної плати за посадовим окладом не повинен перевищувати 50% посадового окладу працівника. Працівник підприємства, який допустив порушення, може бути притягнутий до адміністративної або дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством. Протягом строку дії дисциплінарного стягнення заходи заохочення до працівника не застосовуються.

Збільшено відсоток фонду оплати праці з нарахуваннями працівників ЛКП, до  доходів без ПДВ плати виконавців послуг у межах 2,5 - 10% за забезпечення 100% збору коштів за теплову енергію, водопостачання, утримання будинків і прибудинкових територій на 1 квартал 2010 року.

За 100% збір коштів за теплову енергію, водопостачання, утримання будинків на 10% збільшено фонд оплати праці ЛКЛ «Львівський ліхтар». ЛКП «Старий Львів» та ЛКП «Листопадове» на 5,7% збільшено оплату за 100% перерахунок коштів за водопостачання та водовідведення та перерахунок ЛМКП «Львівводоканал» та 100% збір за теплову енергію. ЛКП «Віра», ЛКП «Господар», ЛКП «Сріблястий», ЛКП «Рясне-403» – на 5%. Ще 8 ЛКП збільшено оплату 2,5%.