Ще двоє львів'ян відсвяткували свій 100-річний ювілей

  • 11.03.2010, 14:35
  • 907
У березні відразу четверо львів’ян відсвяткують свій золотий ювілей. Так, першого ювіляра – пана Федора, який проживає у Залізничному районі нашого міста, працівники управління соціального захисту Львівської міської ради привітали 5 березня.

Одразу ж, 7 березня, своє 100-річчя відсвяткувала пані Марія Вуйцік (Репко), яка є мешканкою Галицького району.

Життєва історія ювілярки складалась переважно у Львові із активного служіння Богу та Церкві. Так, в травні 1931 року її було прийнято до Маріїнської Конгрегації (Дружини) при Храмі Святого Онуфрія, що у Львові. В ці роки пані Марія співала у двох церковних хорах. Всередині 1940-х, коли Українська Греко-Католицька церква зазнала значного утиску з боку тоталітарного режиму й пішла у підпілля, дорогу до Бога пані Марія продовжила у Латинській Катедрі де співала в хорі більше 40 років. В цей період її сповідником став о. Рафаїл Керницький. У часи підпілля релігійної громади в помешканні п. Марії відбувались підпільні богослужіння.

«Вшанування львів’ян з нагоди досягнення ними поважного віку є хорошою традицією, її слід підтримувати, адже це наша шана людям, які здобули дар довголіття та неоціненний життєвий досвід», – зауважила начальник управління соціального захисту Ольга Лесюк.

Нагадаємо, що Львівська міська рада вже четвертий рік поспіль має хорошу традицію вітати своїх 100-літніх ювілярів, яких відзначають одноразовою грошовою допомогою у розмірі 1 тис. грн.