За два місяці близько 140 студентів пройшли співбесіду щодо проходження стажування чи практики у Львівській міській раді

  • 12.03.2010, 17:18
  • 1327
У Львівській міській раді щотижня відбуваються зустрічі з волонтерами, які мають намір проходити стажування у Ратуші.  За останні два місяці близько 140 студентів пройшли співбесіду щодо проходження стажування чи практики у Львівській міській раді.

Студентів  проінформують про структуру Львівської міської ради та стажування в  управліннях департаментів. Студентам пропонують різні варіанти проходження стажування: від волонтерства до проходження переддипломної практики. Окрім стажування, студенти можуть також об’єднуватися у групи для створення і реалізації власних проектів при управліннях у рамках програми «Перший кар’єрний крок». У березні заплановано ще декілька зустрічей зі студентами – волонтерами для їхньої адаптації, розуміння процесу та можливостей максимально реалізувати себе.

«Стажування для волонтерів стане і можливістю, де вони мають змогу використати теоретичні знання власної спеціальності, і незамінним досвідом, що суттєво підвищить їх рівень як фахових працівників. Проте найголовніше – це те, що вони зможуть долучитись до будування і поліпшення влади у державі, починаючи з місцевого самоврядування», – говорить заступник начальника відділу кадрів Галина Бордун.