Міський голова звернувся із терміновою телеграмою до Прем’єр-міністра України щодо ситуації із казначейством

  • 24.03.2010, 17:56
  • 990
Казначейство знову ігнорує платіжні доручення Львівської міської ради. З цього приводу сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий звернувся із екстреною телеграмою до Прем’єр-міністра України та голови Державного казначейства з проханням вжити заходів.

На сьогодні непроплаченими залишаються 6,6 млн грн міських коштів, скерованих на санітарне прибирання міста, на освітню та медичну галузі міста, на шляхове господарство тощо.
Не надійшли кошти і з державного бюджету у сумі 7,1 млн грн, які призначені на виплату допомоги на догляд за дитиною віком до 3-років та на одноразову допомогу при народженні дитини.

«Затримка з оплатою коштів по платіжних дорученнях міського бюджету призводить до виникнення заборгованостей по заробітній платі на ключових комунальних підприємствах міста, що забезпечують його життєдіяльність.

Просимо Вас втрутитись в ситуацію та дати доручення органам Державного казначейства забезпечити виконання платіжних доручень підрозділів Львівської міської ради, щоб не поставити під загрозу життєдіяльність міста», – йдеться у телеграмі до Прем’єр-міністра України.