Сьогодні – засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

  • 02.04.2008, 02:45
  • 2157
  • Андрій Яремко
Сьогодні, 28 березня о 11.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Львівської міської ради. Про виконання протокольних доручень звітуватимуть заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Микола Одуха, директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич...

Сьогодні, 28 березня о 11.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Львівської міської ради. Про виконання протокольних доручень звітуватимуть заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Микола Одуха, директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак доповість про тарифи на перевезення пасажирів у міському транспорті, начальник управління соціального захисту Наталя Федорович – про щомісячну виплату колишнім членам Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, голова Сихівської районної адміністрації Іван Лозинський – про передачу у власність територіальної громади Львова відомчого житлового будинку №25 на вул. Трильовського, начальник управління архітектури Юрій Криворучко – про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.06.2007р. №367 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові».

Загалом, на розгляд виконкому винесено 60 поточних питань.