Андрія Садового обрали головою секції міст, що приймають ЄВРО-2012

  • 02.04.2008, 03:33
  • 2088
Міський голова Львова Андрій Садовий очолив секцію міст, що приймають ЄВРО-2012 в рамках Асоціації міст України та громад. Таке рішення було ухвалене учора, 25 березня під час засідання Асоціації. Подія відбулась одночасно з засіданням Національної ради з питань взаємодії місцевих та державних органів влади під головуванням Президента України Віктора Ющенка...

Міський голова Львова Андрій Садовий очолив секцію міст, що приймають ЄВРО-2012 в рамках Асоціації міст України та громад. Таке рішення було ухвалене учора, 25 березня під час засідання Асоціації. Подія відбулась одночасно з засіданням Національної ради з питань взаємодії місцевих та державних органів влади під головуванням Президента України Віктора Ющенка.

«Це вчасне рішення, адже 21 квітня ми запросимо до Львова мерів міст Євро-2012 України і Польщі. Львову доречно скоординувати цей процес, адже серед усіх українських міст у нас найбільше контактів з польськими партнерами. Зрештою двоє з приймаючих міст Польщі – Вроцлав і Краків – це наші міста-партнери», - зазначив Андрій Садовий.

«В Ялті мери українських міст мали дуже конструктивну розмову з Президентом. Ми хотіли донести до глави держави важливість місцевого самоврядування. Багато дискусій велося на тему внесення змін до бюджету, зокрема про те, що бюджет повинен максимально враховувати потреби міст та областей. Другою важливою темою було тендерне законодавство. Тут є чітка позиція Президента, що новий закон про тендерні закупівлі повинен бути максимально виваженим і коректним, щоб не було тих помилок, які були у минулому законі. Третє питання стосувалося аеропортів. Є однозначна позиція мерів міст, губернаторів, голів обласних рад щодо того, що аеропорти мають знаходитися в комунальній власності міст», - повідомив міський голова Андрій Садовий. У своєму виступі мер Львова закцентував увагу на питанні львівського аеропорту і вкотре наголосив, що Указ Президента від 24 жовтня, який передбачав передачу Львівського аеропорту у комунальну власність громади міста Львова так і не виконаний.