У Львові голосовий інформатор повідомляє порушників про необхідність зняти несанкціоновану рекламу

  • 02.04.2008, 04:11
  • 2377
  • Андрій Яремко
Минулого тижня у Львові розпочала працювати система «Голосовий інформатор», яка періодично повідомляє порушників «Правил благоустрою та утримання території м. Львова» про необхідність прибрати самовільно розміщені оголошення та афіші. В базу даних системи «Голосовий інформатор» введено 53 номери телефонів порушників, які розмістили найбільшу кількість рекламної продукції на території Львова...

Минулого тижня у Львові розпочала працювати система «Голосовий інформатор», яка періодично повідомляє порушників «Правил благоустрою та утримання території м. Львова» про необхідність прибрати самовільно розміщені оголошення та афіші. В базу даних системи «Голосовий інформатор» введено 53 номери телефонів порушників, які розмістили найбільшу кількість рекламної продукції на території Львова. Кисета працює так: працівники КП, виявивши оголошення, які розміщені в невстановлених місцях, вносять номер телефону, зазначений в оголошенні, в базу, система починає періодично телефонувати за цим номером і повідомляти про необхідність зняти самовільно розклеєні оголошення. Система працює доти, доки оголошення не знімуть.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради, за підсумками роботи системи оповіщення вже зголосився один порушник, на якого було складено протокол про адмінправопорушення. Інший порушник повідомив працівників комунального підприємства про те, що прибрав розміщені оголошення.

Загалом у Львові за останній місяць виявлено 1171 порушень вимог «Правил благоустрою і утримання території м. Львова» через самовільне розміщення рекламних оголошень та афіш. На порушників складено 25 протоколів про адміністративне правопорушення. Найбільше оголошень, розміщених незаконно, повідомляють про концертну та виставкову діяльність (37 порушень), пропозицію роботи (621 порушення) та надання послуг (516 порушень).