Степан Бандера та Роман Шухевич отримали звання «Почесний громадянин міста Львова»

  • 08.05.2010, 12:50
  • 1491
Львів відзначає свою 754-ту річницю. З цієї нагоди у Львові відбулась урочиста сесія Львівської міської ради, де було визначено достойних львів’ян. За визначний внесок у національне відродження України звання «Почесний громадянин м. Львова» отримали: голова Проводу ОУН Степан Бандера та генерал-хорунжий, головнокомандувач УПА Роман Шухевич.

«Сьогодні в нас важливий день. І в день народження міста ми вшановуємо кращих з кращих. Мені дуже приємно, що депутати міської ради прийняли рішення про проголошення Бандери і Шухевича почесними громадянами міста Львова. Це люди, які жили у Львові, працювали у Львові, Шухевич був вбитий у Львові. Ми гордимося, що ми маємо таких героїв. Це є герої в наших серцях, були, є і будуть», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Автором ордену «Почесний громадянин м. Львова» є художник Іван Турецький. Виконання матеріалів – Богуслав Гриник. Нагороду виконано у сріблі з емаллю. Орден зображено у формі Хреста з гербом Львова в центрі. До ордену є фрачника (маленьке зображення ордена).