Дарія Гусяк: «Вихід лише один – покладатись на власні сили»

  • 08.05.2010, 12:56
  • 1561
Львів відзначає свою 754-ту річницю. З цієї нагоди у Львові відбулась урочиста сесія Львівської міської ради, де було визначено достойних львів’ян. Вперше в історії міста вручено відзнаку «Орден Лева». Отримала її  зв’язкова Головного Командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк та відомий в Україні та в українській діаспорі науковець і митець отець-доктор Дмитро Блажейовський.

«Сьогодні ми під великою загрозою, яка насувалась ще з минулого року. І вихід є тільки один – націоналістичний рух. Нам треба вертатись до тих засад, яких дотримувався Бандера: треба покладатись на власні сили, а не чекати допомоги зі Сходу чи Заходу. Дуже довго затримався перехідний процес і ми щораз більше втрачаємо владу. Тому єдиний вихід – національна консолідація. Ми маємо свідому молодь, але цього замало.

Сьогодні ми побачили гідний крок міського голови, що Івана Вакарчука нагороджено почесним званням Львів’янин року. Почесними львів’янами стали і Степан Бандера та Роман Шухевич – це сміливо», - зауважила зв’язкова Головного Командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк.

Нагадаємо, що Дарія Гусяк також є однією із засновниць партії Конгрес Українських Націоналістів і громадської організації Всеукраїнська Ліга українських жінок.